Ірина Сех: Влада далі зволікає з придбанням квартири Ользі Ільків. Це схоже на саботаж

Уже другий рік влада зволікає із придбання квартири зв’язковій Романа Шухевича, політв’язню Ользі Ільків – і чинить так свідомо. Про це 18 вересня 2017 року заявила голова Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина» Ірина Сех.

За її словами, Львівська обласна рада за клопотанням «Яворини» та депутатів-свободівців двічі ухвалювала рішення про виділення коштів на придбання помешкання для Ольги Ільків. Однак ні в 2016-му, ні цього року квартири не купили.

«У червні цього року ми вкотре зверталися до голів Львівської обласної ради та облдержадміністрації, до міського голови Львова, щоби вони зарухалися. У липні нам надійшли відповіді, що необхідна заявка від міської ради, яка власне і має зайнятися купівлею квартири. Але помешкання досі не придбане. Це вже схоже на саботаж. Хтось свідомо прагне, аби 97-літня зв’язкова УПА не отримала квартиру», – зазначає Ірина Сех.

Голова «Яворини» вкотре скерувала звернення до посадовців щодо якнайшвидшого  придбання помешкання Ользі Ільків.

Нагадаємо, що минулого року за клопотанням ГО «Об’єднання українок «Яворина» та депутатів від ВО «Свобода», рішенням обласної ради 2016 року було передбачено співфінансування у сумі 400 тисяч гривень на придбання житла Ользі Ільків як субвенцію із загального фонду обласного бюджету міському бюджету м. Львова. Ще 400 тисяч мало бути виділено з бюджету м. Львова. Але міська влада не виділила коштів і не придбала квартиру.

31 березня 2017 року на засіданні комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку було розглянуто депутатський запит свободівки Ольги Шайдулліної та звернення учасників війни, громадських активістів та українських націоналістів, які озвучив голова ВГО “Сокіл” Юрій Черкашин на сесії обласної ради, щодо придбання квартири зв`язковій Романа Шухевича Ользі Ільків.

25 квітня 2017 року депутати на сесії передбачили 400 тис грн. субвенцію міському бюджету Львова на придбання житла Ользі Ільків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *