Оксана Попадюк після численних звернень до влади отримала путівку до санаторію

Після численних звернень до влади Оксана Попадюк з Чернівецької області, яка має інвалідність з дитинства, отримала путівку в санаторій. Щоправда, дівчина поїде до омріяного моря лише в жовтні – так вирішили чиновники.

Оксана Попадюк є інвалідом першої групи з дитинства (важка форма ДЦП). Попри фізичну неспроможність вона здобула вищу освіту, пише вірші, малює, тримаючи пензлик зубами, працює на комп’ютері, пишучи пальцями ніг.

На початку літа цього року Оксана звернулася до «Яворини» за допомогою. Розповіла, що мріє  відпочити та оздоровитися в санаторії «Орізон» в Сергіївці (для людей на візках), але її черга на пільгову путівку ще не підійшла.

Голова Всеукраїнського об’єднання українок “Яворина” Ірина Сех звернулася з листами до голови Чернівецької облдержадміністрації та в Мінсоцполітики, аби там знайшли можливість виділити Оксані путівку. Згодом отримала відповідь від Чернівецької облдержадміністрації про те, що Оксана перебуває в черзі на путівку з 12.06.2015 року, і що закупівлею таких путівок займаються районні управління праці та соцзахисту. Обласний департамент звернувся до районного про виділення путівки для Оксани.

«Оксані дали пільгову путівку, однак неприємний осад залишається. По-перше, дівчина навряд чи купатиметься в морі, про яке так мріяла, бо поїде аж у жовтні. А крім того, дорогою на неї чекають серйозні випробування: вона вперше їхатиме без супроводу мами, яка не може вирушати в дорогу через похилий вік та стан здоров’я. А ви знаєте, що наш транспорт не пристосований до обслуговування осіб з інвалідністю. Все ж, дуже хочу, аби для Оксани цей відпочинок був приємним та корисним», – каже Ірина Сех.

Якщо хтось захоче також підтримати цю вольову, талановиту дівчину, то подаємо № картки: 414943 784790 5997 (Приватбанк, Оксана Попадюк).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *