У Бродах за підтримки “Яворини” відкриють фотовиставку до 100-річчя Української революції

22 листопада о 12.00 у виставковій залі Бродівського історико-краєзнавчого музею за підтримки «Легіону Свободи. Бродівщина» та Об’єднання українок «Яворина» відкриють виставку «ЗУНР: у війні та державотворенні». Науково-популярну фотовиставку створено до 100-річчя від початку Української революції 1917-1921 років.

Продовжувати читання У Бродах за підтримки “Яворини” відкриють фотовиставку до 100-річчя Української революції

У Львові відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу творів «Мама Героя»

У вівторок, 23 травня 2017 року, у Музеї визвольної боротьби українського народу (м. Львів, вул. М. Лисенка, 23а) відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу творів серед старшокласників «Мама Героя» із Львівської області. 

Продовжувати читання У Львові відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу творів «Мама Героя»

У Києві відбудуться всеукраїнські збори «Яворини»

7 травня 2017 року в колонній залі Київської міської ради (вул. Хрещатик, 36) відбудуться збори Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина» з нагоди другої річниці заснування організації.

Продовжувати читання У Києві відбудуться всеукраїнські збори «Яворини»

“Яворина” оголошує конкурс творів “Мама Героя”

Об’єднання українок «Яворина» за підтримки Всеукраїнського об’єднання «Свобода» оголошує Всеукраїнський конкурс літературних творів (статей, есе, нарисів) до Дня матері  серед учнів 9-11 класів на тему:  «Мама Героя».

Продовжувати читання “Яворина” оголошує конкурс творів “Мама Героя”

Всеукраїнська конференція «Екозагрози. Як попередити та протистояти»

У п’ятницю, 8 липня 2016 року, у Львові відбудеться Всеукраїнська конференція на тему «Екозагрози. Як попередити та протистояти». Організатор: ГО Всеукраїнське об’єднання українок «Яворина». За участі: ГО «Громада та ініціатива», МБО «Екологія. Право. Людина», ГО «Бюро екологічних розслідувань».  Продовжувати читання Всеукраїнська конференція «Екозагрози. Як попередити та протистояти»

У Львові відбудеться зустріч зі зв’язковою Романа Шухевича Ольгою Ільків з нагоди її дня народження

 

21 червня 2016 року у Музеї визвольної боротьби України (Львів, вул. Лисенка, 23а) відбудеться зустріч зі зв’язковою головнокомандувача УПА Романа Шухевича, багатолітнім політв’язнем радянського режиму Ольгою Ільків з нагоди її дня народження.

Продовжувати читання У Львові відбудеться зустріч зі зв’язковою Романа Шухевича Ольгою Ільків з нагоди її дня народження

У Бродах “Яворина” організовує благодійний ярмарок “Великодній передзвін”

У Вербну неділю, 24 квітня, жителів Бродівщини, що на Львівщині, запрошують на передпасхальний благодійний ярмарок «Великодній передзвін». Організатор: Об’єднання українок «Яворина», за участі «Карітас-Броди» та Бродівського осередку Союзу українок. Ініціатор заходу – Ірина Сех.

Продовжувати читання У Бродах “Яворина” організовує благодійний ярмарок “Великодній передзвін”

Яворинки запрошують на благодійне Свято вареника в Олеську

Всеукраїнське обєднання українок «Яворина» та Олеський професійний ліцей запрошують на благодійне Свято вареника. Мета організаторів – зібрати кошти на підтримку пораненого краянина – захисника Вітчизни.

Продовжувати читання Яворинки запрошують на благодійне Свято вареника в Олеську

У Львові Об’єднання українок «Яворина» проводить благодійну акцію на підтримку дітей героїв війни

5 січня 2016 року Об’єднання українок «Яворина» запрошує на акцію «Різдвяний ангелик» у Львові, кошти з якої підуть на підтримку дітей героїв російсько-української війни.  

Продовжувати читання У Львові Об’єднання українок «Яворина» проводить благодійну акцію на підтримку дітей героїв війни