Всеукраїнське об’єднання українок “Яворина”

У переломний для України час, коли відбулася Революція Гідності й триває воєнне протистояння з РФ, українські жінки виявляють високу активність, бажання долучитися до боротьби та перемоги українського народу. Українки бажають прислужитися своїми знаннями, талантом, фаховими здібностями для розвитку держави. Краще це робити гуртом, аніж поодинці.

Наша організація має на меті не лише дати можливість жінкам зробити свій внесок в загальну справу, а й допомогти їм реалізувати свої здібності, таланти, лідерські риси, сприяти підвищенню їхнього суспільного статусу та активній участі у житті держави.

Наші завдання

Консолідація зусиль жінок різного віку, статусу, фаху тощо для організованої і ефективної діяльності в соціальній, економічній, освітній, правовій, екологічній, культурній царинах, відповідно до потреб та ситуації в державі.

В умовах війни – підтримка українського війська на фронті, а також забезпечення надійного тилу. Зокрема, опіка над пораненими, родинами загиблих та поранених героїв війни, опіка над сиротами, вдовами, самотніми батьками учасників війни, допомога вимушеним переселенцям.

Правова, інформаційна, соціальна підтримка осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, передусім жінок, дітей, літніх людей.

Організація та реалізація гуманітарних проектів.

Громадський контроль за діяльністю органів влади, внесення пропозицій до органів державної влади щодо програм та проектів, які стосуються сфери діяльності організації.

Співпраця з громадськими організаціями, органами влади, церковними і релігійними структурами, міжнародними організаціями, органами іноземних держав в напрямках, які стосуються сфери діяльності організації.

Захист інтересів членів організації.

Ірина Сех

Голова обєднання

One thought on “Всеукраїнське об’єднання українок “Яворина””

  1. Доброго дня. Скажіть, будь ласка, де на сайті знайти інформація про результати конкурсу “Мама героя”?
    Було анонсовано результати 14 травня.

    З повагою, Тетяна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *