Зв’язкова УПА Ольга Ільків вперше завітала до Рівного (відео)

Гостя поділилась споминами про своє непросте життя та про Романа Шухевича, якого добре знала. Також Ольга Ільків під час зустрічі презентувала власні книги. (Сюжет телеканалу РТБ).

У Золочеві відбулася зустріч з Ольгою Ільків (відео)

Об’єднання українок “Яворина” організувало зустріч зі зв’язковою Романа Шухевича Ольгою Ільків у Золочеві на Львівщині.

Відео http://zolochiv.net

Продовжувати читання У Золочеві відбулася зустріч з Ольгою Ільків (відео)

Зустріч із легендарною зв’язковою Шухевича Ольгою Ільків у Золочеві (відео)

5 листопада 2017 року Всеукраїнське об’єднання українок “Яворина” організувало зустріч із легендарною зв’язковою Романа Шухевича Ольгою Ільків у Золочеві на Львівщині.

Продовжувати читання Зустріч із легендарною зв’язковою Шухевича Ольгою Ільків у Золочеві (відео)

Ірина Сех: Зв’язкова УПА Ольга Ільків може не отримати житла цього року

Зустріч-з-Ольгою-Ільків-у-Червонограді1

Голова Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина» Ірина Сех закликала міського голову Львова Андрія Садового, голів Львівської облдержадміністрації Олега Синютку та облради Олександра Ганущина завершити справу із придбанням житла для зв’язкової Романа Шухевича, багатолітнього політв’язня Ольги Ільків ще цього року. За словами Ірини Сех, через бездіяльність влади кошти на придбання помешкання можуть не освоїти, й вони повернуться до бюджету.

Продовжувати читання Ірина Сех: Зв’язкова УПА Ольга Ільків може не отримати житла цього року

Авдіївка: під кулями працюють лікарні та школи, і навіть звучать пісні

Найгарячіше нині в Авдіївці. Однак життя триває, мешканці вже звикли до звуків війни.

http://fakty.ictv.ua/ua/videos/avdiyivka-pid-kulyamy-pratsyuyut-likarni-ta-shkoly-i-navit-zvuchat-pisni/

У Львові відбулась всеукраїнська конференція «Екозагрози. Як попередити і протистояти»

Сьогодні, 8 липня, у Львові відбулась всеукраїнська конференція «Екозагрози. Як попередити і протистояти». Одним із співорганізатором заходу виступило об’єднання українок «Яворина». Голова цієї організації Ірина Сех в коментарі Гал-інфо розповіла, що основною метою зібрання стало якнайширше обговорення екологічних загроз та протидія їм, а також обмін досвідом.

Продовжувати читання У Львові відбулась всеукраїнська конференція «Екозагрози. Як попередити і протистояти»

Ірина СЕХ: Війна потребує міцних жіночих рук

Рік тому в Музеї визвольних змагань у Львові відбулися установчі збори Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина». На зібрання з’їхалися жінки з усієї України – від Закарпаття до Криму. Були ті, котрі щойно повернулися з передової, були вдови загиблих героїв, волонтерки… Зібрало їх бажання об’єднати зусилля, щоб діяти задля швидшої перемоги над ворогом, задля розвитку держави та її оновлення. Головою «Яворини» обрали члена Політ­ради ВО «Свобода», народного депутата VII скликання Ірину Сех. Сьогодні ми розмовляємо з нею про те, як минув цей рік, куди спрямовує свої зусилля «Яворина», як розвивається організація.  Продовжувати читання Ірина СЕХ: Війна потребує міцних жіночих рук

Наталія Терновенко: Теперішній сплеск патріотизму молоді треба роздмухати, як вогонь – щоб не згас

Чим живе кіровоградська “Яворина”. Ще торік у травні відбулися установчі збори об’єднання українок “Яворина” Златопілля (Кіровограду). З того часу жіночий рух в області неабияк розвинувся: яворинки співпрацюють з волонтерами, плетуть сітки, відвідують родичів загиблих вояків, оформлюють для них пільги і, що важливо, організовують у школах різноманітні акції, виховуючи молодь національно свідомою. Про основні напрямки роботи громадської організації та мотивацію жінок, які долучаються до неї, розпитуємо в Наталії Терновенко – очільниці об’єднання, сестри загиблого в російсько-українській війні свободівця Миколи Томака з Новоархангельська.

Продовжувати читання Наталія Терновенко: Теперішній сплеск патріотизму молоді треба роздмухати, як вогонь – щоб не згас

Ірина Сех: Жінки – це велика сила

Голова Об’єднання українок “Яворина” Ірина Сех, представниця “Яворини” Донеччини Галина Олійникова та Львівщини – Галина Васьків в ефірі телеканалу “Львів-ТБ” розповідають про те, для чого об’єдналися в жіночу організацію, про свої плани та справи.