Голова організації

Ірина Сех народилася на Брідщині. Отримала дві вищі освіти – у Тернопільському педінституті та в ЛНУ ім. Івана Франка на правознавстві. Працювала в школах міста Золочева, Бродів.

Із посади заступника директора Бродівської гімназії перейшла працювати помічником народного депутата Олега Тягнибока.

Упродовж двох каденцій – депутат Львівської обласної ради. Очолювала фракцію ВО «Свобода» у Львівській обласній раді та керувала депутатською комісією екології, природних ресурсів та рекреації.
За час своєї каденції у Львівській обласній раді Ірина Сех відзначилася найбільшою кількістю депутатських звернень і запитів.

З 2012 року – депутат Верховної Ради України. У парламенті Ірина Сех очолювала Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. У 2013 році комітет визнано найактивнішим у ВР. Автор та співавтор 25 законопроектів та низки проектів постанов. Скерувала понад 20 депутатських запитів та 1500 звернень в органи влади. Експерти визнали Ірину Сех однією з найактивніших законотворців із Львівщини в парламенті.

Із березня по серпень 2014 року – голова Львівської ОДА. Звільнила усіх заступників голови ЛОДА та голів РДА часів Януковича. Зламала корупційні схеми у виконавчій владі та не допустила призначення на посади одіозних осіб.

Під час Революції гідності очолила Львівський обласний штаб національного спротиву, визволяла політв’язнів режиму з-під арешту, ініціювала виділення по 100 тисяч грн родинам загиблих майданівців та учасників АТО. Клопотала про присвоєння звання Герой України (посмертно) загиблим на Майдані та на фронті.

10 травня 2015 року учасники установчих зборів Всеукраїнського об’єднання «Яворина» обрали Ірину Сех головою організації.

Одружена, разом з чоловіком виховують дочку.

One thought on “Голова організації”

  1. Доброго вечора! Ми Вам хотіли відправити на конкурс роботу “Мама Героя”, але при відправці не розпізнає вашої електронної адреси у рядку кому. Нам дуже шкода, що ми не змогли відправити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *