У Бродах за сприяння “Яворини” відбулося нагородження родин Лицарів УПА

15 лютого 2018 року в Бродах відбулося урочисте вручення найвищих нагород УПА – Хрестів заслуги та Хрестів бойової заслуги – родичам загиблих воїнів-повстанців. Захід відбувся в рамках проекту «Пам’ятаймо Героїв!», організованого ВО «Свобода», Об’єднанням українок «Яворина» та «Легіоном Свободи».

Продовжувати читання У Бродах за сприяння “Яворини” відбулося нагородження родин Лицарів УПА

“Яворина” передала допомогу Радехівській районній лікарні

Активістки Об’єднання українок «Яворина» завітали до Радехівської районної центральної лікарні й привезли гуманітарну допомогу. Лікарня отримала дуже потрібні матеріали та інструменти, які використовуються зокрема в хірургії, гінекології, при догляді за хворими.

Продовжувати читання “Яворина” передала допомогу Радехівській районній лікарні

У Бродах відбувся смолоскипний хід на честь сторіччя подвигу Героїв Крут

28 січня 2018 року у Бродах відбувся смолоскипний хід на честь 100-річчя подвигу Героїв Крут. Захід відбувся за участі ВО «Свобода», Об’єднання українок «Яворина», ГО «Легіон Свободи. Бродівщина».

Продовжувати читання У Бродах відбувся смолоскипний хід на честь сторіччя подвигу Героїв Крут

У Підкамені відбулося Свято Коляди та «Караоке на селі»

21 січня 2018 року в Підкамені зібралися ті, хто любить українську пісню, колядку, шанує різдвяні традиції. Тут відбулося традиційне Свято коляди, яке організовує Підкамінський деканат Української Греко-Католицької Церкви (декан отець Михайло Бакай), а також вперше селище приймало народне співоче шоу «Караоке на селі». Заходи відбулися за підтримки Підкамінської селищної ради (голова – Богдан Бутинський), Об’єднання українок «Яворина» (голова – Ірина Сех), депутатів Львівської обласної ради Олега Панькевича та Ольги Шайдулліної.

Продовжувати читання У Підкамені відбулося Свято Коляди та «Караоке на селі»

Яворинки привітали вихованців сиротинця в Новому Милятині зі святом Миколая

В очікуванні дня Святого Миколая активістки Об’єднання українок «Яворина»  навідуються до сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які живуть в дитячих будинках та інтернатах. Разом із священиком, настоятелем парафії Святого пророка Іллі в с. Комарівка отцем Русланом Жигілем, молодіжною спільнотою Бродівського деканату УГКЦ яворинки, зокрема голова об’єднання Ірина Сех, голова Буського осередку Наталія Сервило та активістка Ірина Котельницька відвідали Дитячий будинок «Добре серце» в Новому Милятині Буського району.

Продовжувати читання Яворинки привітали вихованців сиротинця в Новому Милятині зі святом Миколая

«Яворина» зі Святим Миколаєм влаштувала свято для мешканців хоспісу

Напередодні Дня Святого Миколая активістки Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина», зокрема голова організації Ірина Сех, завітали до хоспісного відділення Олеської лікарні в Йосипівці Буського району. Прийшли не самі – разом зі священиком, настоятелем парафії Святого пророка Іллі в с. Комарівка отцем Русланом Жигілем, із артистами-аматорами, які влаштували виставу для пацієнтів та працівників закладу.

Продовжувати читання «Яворина» зі Святим Миколаєм влаштувала свято для мешканців хоспісу

Яворинки провели просвітницькі акції в Пониковиці

З нагоди Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних сил України яворинки провели зустріч із школярами в народному домі села Пониковиця. Голова Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина» Ірина Сех завітала до громади на запрошення директора народного дому Оксани Мацюк та завідувачки бібліотеки Лариси Гілевич.

Продовжувати читання Яворинки провели просвітницькі акції в Пониковиці

У Рівному «Яворина» організувала зустріч з Ольгою Ільків

26 листопада 2017 року за сприяння об’єднання українок “Яворина” у Рівному відбулася зустріч із зв’язковою Романа Шухевича Ольгою Ільків. У обласній науковій бібліотеці авторка представила свою збірку поезій “У тенетах двох «закриток” та нову книгу “Спокуса”, а також поділилася із присутніми історією свого життя і боротьби.

Продовжувати читання У Рівному «Яворина» організувала зустріч з Ольгою Ільків

У Бродах за підтримки “Яворини” відкриють фотовиставку до 100-річчя Української революції

22 листопада о 12.00 у виставковій залі Бродівського історико-краєзнавчого музею за підтримки «Легіону Свободи. Бродівщина» та Об’єднання українок «Яворина» відкриють виставку «ЗУНР: у війні та державотворенні». Науково-популярну фотовиставку створено до 100-річчя від початку Української революції 1917-1921 років.

Продовжувати читання У Бродах за підтримки “Яворини” відкриють фотовиставку до 100-річчя Української революції

У Золочеві відбулася зустріч з Ольгою Ільків (відео)

Об’єднання українок “Яворина” організувало зустріч зі зв’язковою Романа Шухевича Ольгою Ільків у Золочеві на Львівщині.

Відео http://zolochiv.net

Продовжувати читання У Золочеві відбулася зустріч з Ольгою Ільків (відео)