«Яворина» та УПА «Воля» (Іспанія) уклали меморандум про співпрацю

29 серпня 2017 року голова Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина» Ірина Сех та голова Української патріотичної асоціація «Воля» (Іспанія) Іван Вовк підписали меморандум про співпрацю. Цим документом лідери громадських організацій засвідчили наміри щодо спільної діяльності задля перемоги України над ворогом, миру та розбудови Української держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу.

«Ми маємо на меті консолідувати зусилля членства наших організацій для організованої і ефективної діяльності в гуманітарній, соціальній, економічній, освітній, правовій, екологічній, культурній царинах, відповідно до потреб та ситуації в державі.

Передусім ми об’єднуємося для підтримки українського війська на фронті, а також забезпечення опіки над пораненими, родинами загиблих та скалічених героїв війни, опіки над сиротами, вдовами, самотніми батьками учасників війни, допомоги вимушеним переселенцям тощо.

Також ми декларуємо співпрацю з іншими громадськими об’єднаннями, органами влади, церковними і релігійними структурами, міжнародними організаціями, органами іноземних держав в напрямках, які стосуються сфер діяльності наших організацій», – йдеться в документі.

Зауважимо, що «Яворина» та УПА «Воля» вже пов’язує тривала співпраця, зокрема волонтерська діяльність, спільні благодійні проекти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *