Ірина Сех зустрілася з громадськими активістками в Миколаєві

20 вересня 2017 року голова Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина» Ірина Сех та активістка організації Наталія Сервило зустрілися із громадськими активістами, волонтерками в м. Миколаєві. У зустрічі також взяли участь голова Миколаївської обласної організації ВО «Свобода» Демид Губський, голова міської «Свободи» Ольга Колеснік та Альона Колеснікова.

Учасники зустрічі вже мають за плечима чималий досвід волонтерства, громадської діяльності. Хтось зосереджує свою діяльність на підтримці війська та родин воїнів-захисників, інші – реалізують освітні проекти в школах чи опікуються старенькими в інтернатах. Водночас вони зацікавилися діяльністю «Яворини».

«Ми об’єдналися в “Яворину» в дуже непростий час, в час війни, який потребує жіночих рук. Авангардом нашої організації стали жінки, чиї чоловіки й сини воюють на сході, і ті, які не дочекалися своїх рідних з війни. Вони нас дуже мотивують до праці.  Хочу наголосити: «Яворина» – це громадська неприбуткова організація. Ми можемо сподіватися на допомогу лише простих людей, які хочуть допомогти людям у потребі, і які нам довіряють. І я пишаюся, що ми заслужили таку довіру», – зазначила Ірина Сех.

Вона розповіла, що яворинки по всій Україні та навіть за її межами не тільки плетуть сітки, шиють чи возять вантажі на передову. Це й значний інтелектуальний потенціал, який продукує ініціативи, які намагається впровадити через органи влади, залучаючи депутатів, інші організації.

Учасниці зібрання зазначили, що дуже важливо в такий час об’єднувати зусилля, бо разом можна досягти кращого результату.

Завершилася зустріч біля пам’ятника Героям Небесної сотні, куди активістки прийшли вклонитися пам’яті загиблих та покласти квіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *