“Яворина” передала допомогу Радехівській районній лікарні

Активістки Об’єднання українок «Яворина» завітали до Радехівської районної центральної лікарні й привезли гуманітарну допомогу. Лікарня отримала дуже потрібні матеріали та інструменти, які використовуються зокрема в хірургії, гінекології, при догляді за хворими.

«Ця допомога стала можливою завдяки благодійникам із Чехії, яких організовує та мобілізує наш давній друг Петр Олива – представник Південночеської організації «Гуманітарна допомога Україні». Кілька разів ми спільно з Петром здійснювали поїздки на передову, куди доставляли допомогу для воїнів-захисників, а також для шкіл, дитсадків, які найбільше потерпають від війни», – розповідає голова Об’єднання українок Ірина Сех.

Цікаво, що Петр Олива та його організація не спираються на підтримку заможних меценатів, не отримують грантів чи дотацій – допомогу для України збирають прості громадяни, зокрема й школярі, які діляться зі своїми однолітками зі сходу України шкільним приладдям, рюкзаками, іграшками. Уже два роки благодійники тісно співпрацюють з «Явориною».

«Наше Об’єднання українок «Яворина» створене на початку війни – ми мали на меті допомагати воїнам, наближати нашу перемогу. Організація об’єднала волонтерок, активісток, дружин, сестер, матерів та доньок українських воїнів: тих, що воюють за Україну і тих, хто за неї загинув. Окрім допомоги фронту, наші активістки опікуються родинами військових, сиротами та вдовами. Водночас ми спрямовуємо свої зусилля на реалізацію інших благодійних справ – допомагаємо особам з інвалідністю, людям, які живуть в геріатричних інтернатах та лікарнях та інше», – розповідає Ірина Сех.

Разом із активістками «Яворини» Наталією Козак, Надією Куть, місцевим активістом ВО «Свобода» Ігорем Голубовським вони доставили до Радехівської лікарні вологопоглинаючі пеленки та простирадла, одноразові рукавички, засоби особистої гігієни, інші матеріали та інструменти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *