У Бродах відбувся смолоскипний хід на честь сторіччя подвигу Героїв Крут

28 січня 2018 року у Бродах відбувся смолоскипний хід на честь 100-річчя подвигу Героїв Крут. Захід відбувся за участі ВО «Свобода», Об’єднання українок «Яворина», ГО «Легіон Свободи. Бродівщина».

Заходи розпочалися вічем, на якому зокрема виступили очільник «Легіону Свободи. Бродівщина», учасник російсько-української війни Микола Габа та голова Об’єднання українок «Яворина», народний депутат України VII скликання Ірина Сех.

«Подвиг Героїв Крут став прикладом для наступних поколінь українців, він надихав до боротьби, до самопожертви. Однак ті події нічого не навчили владні еліти, які як і сто років тому, воліли домовлятися з Росією. І наступні сторінки історії свідчать про те, які трагічні наслідки це мало для України. Війну з одвічним ворогом випало закінчити сучасному поколінню українців. І задля цієї мети, задля перемоги мають об’єднати свої зусилля всі українці – і на передовій, і в тилу», – наголосила Ірина Сех.

Захід символічно розпочався біля пам’ятника жертвам більшовицьких репресій, а завершився біля меморіалу Героям Небесної Сотні. Низку патріотичних пісень виконала Юлія Ліпкевич.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *