Яворинки привітали вихованців сиротинця в Новому Милятині зі святом Миколая

В очікуванні дня Святого Миколая активістки Об’єднання українок «Яворина»  навідуються до сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які живуть в дитячих будинках та інтернатах. Разом із священиком, настоятелем парафії Святого пророка Іллі в с. Комарівка отцем Русланом Жигілем, молодіжною спільнотою Бродівського деканату УГКЦ яворинки, зокрема голова об’єднання Ірина Сех, голова Буського осередку Наталія Сервило та активістка Ірина Котельницька відвідали Дитячий будинок «Добре серце» в Новому Милятині Буського району.

Вихованці дитбудинку показали гостям свої таланти – виступили із пісенними та поетичними номерами.

А гості – представники молодіжної спільноти Бродівського деканату УГКЦ показали сценки з життя Святого Миколая (роль виконав Сергій Крикавський), його помічника Ангела (Владислава Крикавська). У ролі Чортика виступив Олег Лепчук. Народними колядками потішили присутніх  Ірина Олійник та її дочки Настя й Ярина-Марія. Цікавими іграми та квестами розважала присутніх аніматор Марія Криса.

Голова «Яворини» Ірина Сех привітала діток зі святом. Кожен з вихованців дитбудинку отримав подаруночок від Святого Миколая.

«Це свято – найбільш улюблене для українських дітей. Діти – маленькі і старші – пов’язують зі Святим Миколаєм багато сподівань. І тому ніхто не має залишитися розчарованим, засмученим та обділеним. Сьогодні в цій будівлі таких не було. Ми веселилися, спілкувалися, дарували подарунки. Бачити радість в очах сиріт – найбільша винагорода», – зазначила Ірина Сех.

Отець Руслан вважає, що відвідини сиротинця були корисними і для вихованців, і для їхніх гостей. Священик має задум організувати виступи дітей з «Доброго серця» із колядками в Бродах та інших населених пунктах району.

«Я хочу, щоб ці виступи вдалися, щоб діти виглядали якнайкраще. І щоб ця коляда отримала схвалення нашої громади», – зазначив отець Руслан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *