Переможниця конкурсу «Караоке на селі» подарувала свій приз дитячому будинку

Переможниця пісенного конкурсу «Караоке на селі», який відбувся в християнському таборі в селі Королівка на Бродівщині, Марія-Ярина Олійник подарувала свій приз – акустичну систему – дитячому будинку сімейного типу Покрови Матері Божої. 10 серпня Марія-Ярина разом з мамою, зі священиком отцем Русланом Жигілем та аніматорами табору завітали до дитячого будинку в Золочеві.

До сиротинця також навідалися голова Об’єднання українок “Яворина» Ірина Сех, депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Мирослава Бабінська, заступник голови Золочівської райради Андрій Леськів.

Дівчинка передала свій приз сестрі Мартині та її вихованцям із дитячого будинку та ще й виконала для присутніх кілька українських пісень. Також виступила з пісенними номерами яворинка Юлія Ліпкевич, а аніматори християнського табору розважали дітей пізнавальними іграми.

Сестра Мартина та її вихованці подякували Марії-Ярині за подарунок та подарували їй власноруч виготовлені листівку з бісеру, ляльку-мотанку та вервечку.

Ірина Сех разом з іншими активістками «Яворини» привезла дітям у подарунок книжки.

Нагадаємо, що 23 липня 2017 року в дитячий християнський табір «Усмішка Ісуса», що в селі Королівка Бродівського району, завітала програма «Караоке на селі» телеканалу «Перший Західний». Захід відбувся за сприяння голови фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олега Панькевича та голови Об’єднання українок «Яворина» Ірини Сех.  Перемогу в конкурсі здобула Марія-Ярина Олійник, яка вирішила свій приз – сучасну акустичну систему – подарувати дитячому сиротинцю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *