У Нем’ячі за підтримки «Яворини» відбувся християнський табір «Усмішка Ісуса»

У с. Нем’яч Бродівського району на Львівщині парох храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Зеновій Яремко та катехит Ольга Гук організували християнський табір для дітей « Усмішка Ісуса». До організації долучилися активістки Об’єднання українок “Яворина».

Учасниками табору стали 37 дітей віком від 4 до 13 років – переважно жителі села, а також сусідніх сіл, з Тернопільщини та Червонограда. Для проведення табору запросили аніматорів із села Лешнів Ольгу та Марію Крису, Юлію Демчинську, які вже мають досвід проведення таких заходів.

Ранок у таборі розпочинався з молитви, далі були катехизація, ігри, квести, банси (пісні з рухами), звичайно, обід, перегляд фільмів – усе наповнене християнським змістом та духом. Діти вчилися також майстерності ліплення, плели вервечки з кольорового паперу та інше.

«Діти і їхні батьки були дуже задоволені проведенням табору, запитували, чи буде продовження. Ми вдячні усім, хто долучився до його організації і проведення, передусім батькам, які нам дуже допомагали», – зазначила Ольга Гук.

На урочистому закритті табору всі його учасники отримали грамоти, а голова Об’єднання українок “Яворина» Ірина Сех вручила подарунки – молитвеники та книжки про християнські свята, для майбутніх першокласників – набори шкільного приладдя, подарунок для наймолодшого учасника, аніматорам – традиційні українські намиста, виплетені власноруч яворинками.

«Я дуже вдячна дітям села Нем’яч та їхнім батькам за те, що вони долучилися до підготовки волонтерської поїздки «Яворини» на передову, до дітей, які живуть практично на лінії фронту. Жителі Нем’яча випікали «миколайчиків», діти писали листівки і збирали книжки для своїх однолітків в Авдіївці. Цей ваш внесок дуже важливий для дітей, обпалених війною», – зазначила Ірина Сех.

На урочистому закритті табору виконала духовні пісні Юлія Ліпкевич. Організатори висловлюють вдячність директору місцевої школи Оксані Гаврилик  за технічне обладнання та всім меценатам села, які долучилися до організації табору.   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *