Івано-Франківська обласна рада підтримала ініціативу «Яворини» про забезпечення житлом сиріт

30 червня 2017 року на сесії Івано-Франківської обласної ради депутати ухвалили звернення до уряду про ухвалення Державної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Проект програми розробило Всеукраїнське об’єднання українок «Яворина» та внесла до ради фракція ВО «Свобода».

Як зазначала депутат від ВО «Свобода» Оксана Тебешевська, наразі в Україні діють тільки регіональні програми щодо забезпечення сиріт житлом, але й ті не мають належного фінансування.

«Як наслідок житло отримує лише кожна десята дитина із зазначених категорій. Є регіони, де взагалі не передбачено виділення коштів для придбання житла сиротам. Тому це є однією з найактуальніших проблем для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ухвалення  державної програми дозволить ефективніше, швидше вирішувати проблему з житлом для таких дітей», – підкреслила Оксана Тебешевська.

Нагадаємо, що Об’єднання українок «Яворина» скерувало проект Програми до Кабінету міністрів України, в Міністерство соціальної політики, Уповноваженому Президента України з прав дитини, в обласні державні адміністрації та обласні ради.

За словами голови Об’єднання українок “Яворина» Ірини Сех, основними завданнями запропонованої «Явориною» Програми є забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування шляхом добудови незавершених житлових будинків з високим ступенем готовності, придбання житла у введених в експлуатацію багатоквартирних житлових будинках та з вторинного ринку, реконструкції (ремонту) житла коштом державного, місцевих бюджетів та з інших джерел.

22 червня 2017 року на сесії Київської облради 63 голосами депутати ініціювали перед Кабміном ухвалення Державної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *