Ірина Сех взяла участь у заходах на честь Героя Небесної сотні Олега Ушневича

Голова об’єднання українок «Яворина» Ірина Сех та інші активістки «Яворини» взяли участь у відкритті та освяченні пам’ятника Герою Небесної сотні Олегові Ушневичу на його могилі в м. Сколе на Львівщині, а також в благодійному вечорі в пам’ять про нього.  

Вечір пам’яті Олега Ушневича відбувся за участі тріо священиків «Новий час». Зібрані кошти перекажуть на рахунок 4149 4991 0251 5440  для лікування за кордоном маленької Анни-Марії Хомин зі Сколівського  району.

На заході Ірина Сех разом з головою Сколівської районної організації ВО «Свобода» Андрієм Семеном вручила дипломи учасникам конкурсу «Мама Героя», який організувала «Яворина» за підтримки ВО «Свобода». Також подяки та книгу «Небесна сотня» отримали вчителі-наставники конкурсантів.

Дуже символічно, що ми вручаємо дипломи нашим конкурсантам на вечорі пам’яті Героя Небесної сотні, вашого земляка Олега Ушневича, який віддав життя за свободу й гідність українців. До речі, один із творів було присвячено Олегові. Коли «Яворина» оголошувала конкурс «Мама Героя», ми навіть не сподівалися, що він матиме такий резонанс, що буде так багато учасників. І головний результат конкурсу – це не дипломи й нагороди, а прослава наших Героїв, збереження пам’яті про них, про їхнє життя та подвиг», – зазначила Ірина Сех.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *