У Підкамені відбулося Свято Коляди та «Караоке на селі»

21 січня 2018 року в Підкамені зібралися ті, хто любить українську пісню, колядку, шанує різдвяні традиції. Тут відбулося традиційне Свято коляди, яке організовує Підкамінський деканат Української Греко-Католицької Церкви (декан отець Михайло Бакай), а також вперше селище приймало народне співоче шоу «Караоке на селі». Заходи відбулися за підтримки Підкамінської селищної ради (голова – Богдан Бутинський), Об’єднання українок «Яворина» (голова – Ірина Сех), депутатів Львівської обласної ради Олега Панькевича та Ольги Шайдулліної.

Програма «Караоке на селі» мандрує українськими селами та містечками, аби віднайти народні таланти, нагадати улюблені українські пісні. У Пікамені на сцені караоке  продемонстрували свій талант восьмикласниця Орихівчицької НКВ, вихованка Підкамінської школи мистецтв Марія Рудніцька, бродівчанка, студентка Львівського національного університету імені Івана Франка Марта Чава, музикант-аматор Тарас Гайдамаха зі с. Лукаші. А переможцем конкурсу став майбутній вчитель музики з с. Літовищі Тарас Гавришко, який отримав приз від депутата Львівської облради Олега Панькевича. Усі учасники «Караоке на селі» отримали подарунки від генерального партнера шоу – Об’єднання українок «Яворина» книги та солодощі, а також від партнерів – ТОВ ВКП «Щедра нива» та ТМ «Скиба». А послухати пісні у виконанні брідщан та подивитися програму можна на телеканалі «Перший західний».

Заряд пісенної енергетики передався учасникам Свята коляди, в якому взяли участь церковні хори, аматорські колективи та виконавці з Підкаменя та довколишніх сіл. Уже багато років у час Різдвяних свят вони збираються в центрі селища, щоб розділити радість народження Христа, згадати народні традиції, поділитися своїм талантом, розвеселити серця слухачів. Зрештою, ніхто не був стороннім спостерігачем на цьому святі – колядували всі. Бо українська коляда єднає, втішає і нікого не залишає байдужим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *