Ірина Сех нагородила переможців конкурсу «Мама Героя» з Чернівецької області

15 червня 2017 року в Чернівцях, у приміщенні міської ради, відбулося урочисте нагородження переможців та учасників конкурсу творів серед старшокласників «Мама Героя», який організувало Всеукраїнське об’єднання українок «Яворина» за підтримки ВО «Свобода». У заході взяли участь голова «Яворини» Ірина Сех, народний депутат України від ВО «Свобода» Олександр Марченко, в.о. голови обласної організації ВО «Свобода», заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук. Організатором і ведучою заходу була громадська діячка, науковець Марія Мандрик-Мельничук.

Почесними гостями заходу були героїні конкурсних творів – мами українських Героїв-захисників Батьківщини. Їм вручили квіти та сувеніри. А найщиріші привітання лунали на адресу переможців конкурсу та їхніх вчителів-наставників.

«Дуже нелегко було членам журі читати зворушливі твори про українських Героїв та їхніх матерів. І можна тільки уявити, як нелегко було записувати ці історії та викладати в своїх роботах нашим конкурсантам. Ми обрали складну тему, але вона знайшла відгук серед школярів. Ми отримали понад півтисячі творів, і думаємо, що в такий спосіб долучилися до прославлення наших воїнів, їхніх родин, матерів, які виховали їх мужніми та жертовними», – зазначила у своєму виступі Ірина Сех.

Вона вручила дипломи та премії переможцям конкурсу. Також було вручено дипломи учасникам конкурсу. Загалом у конкурсі взяли участь 28 школярів із Чернівецької області.
У рамках заходу відбулася презентація збірки конкурсних творів школярів Буковини «Її ім’ям мій освітився світ». Усі учасники конкурсу, їхні вчителі та мами Героїв отримали збірку в подарунок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *